Каталог

Питання та відповіді

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОДИН КВАДРАТНИЙ МЕТР ВАШИХ ВІКОН?

Очевидно, ціни на металопластикові вікна залежать від багатьох факторів. На ціноутворення впливає тип і розмір рами, колір, різновид склопакета (дві камери або одна), якість фурнітури та її комплектація. Отже, вартість одного квадратного метра ПВХ конструкції дуже розтяжне поняття.

Від будівельних організацій до нас дійшли поняття цін за одиницю площі, обсягу. Продаж готових площ здійснюється за ціною за квадратний метр. Вартість ремонту, оздоблювальних робіт теж оцінюється за квадратний метр, з урахуванням витрачених матеріалів.

При одній і тій же площі скління комплектація вікон може значно різнитися. Кожен покупець обирає бажану фурнітуру, тип профілю та склопакета. Хтось замовляє москітну сітку чи тоновану плівку.

Ціну за виріб можна скласти лише після погодження із замовником бажаної комплектації.

Наприклад. Металопластикові конструкції можна використовувати для виготовлення офісних перегородок. У цьому випадку їх можна укомплектувати тільки одним склом, при цьому немає елементів, що відкриваються. Ціна за квадратний метр такого виробу приблизно 250 грн. А в заміський будинок замовляють вікна зі спеціальними склопакетами, кольорові, з багатьма функціями. Тут ціна може сягнути 1500 грн. за квадратний метр.

Щоб отримати виріб «під ключ» та визначити ціну, крім основної комплектації, необхідно врахувати невід'ємну частину конструкції – відливи, підвіконня, протимоскітні сітки. Крім того, важливо врахувати монтаж вікон та відновлення укосів.

Що важливо для вибору вікон?

Перш ніж визначиться, що важливо для вибору вікон, треба відповісти собі на запитання:

Навіщо ви хочете купити нові вікна?
Чому Вас не влаштовують старі вікна?
Коли Ви матимете відповіді, наші фахівці допоможуть визначитися з вибором. У результаті Ви можете замовити саме потрібні вікна для дому.

«В БУДИНКУ ДУЖЕ ХОЛОДНО І ТОМУ Я ВИРІШИВ ЗАМІНИТИ ВІКНА!»

У такому разі Вам потрібна надійна фурнітура, яка забезпечить велику кількість точок замикання. Має значення товщина профілю, його вигляд і кількість камер склопакета. Щоб склопакети тримали тепло, їх виготовляють із теплозахисного скла.

«ПЛАСТИКОВІ ВІКНА ЗІ СКЛОПАКЕТАМИ - ЦЕ МОДНО І СУЧАСНО, А Також КРАСИВО І НАДІЙНО!»

Якщо Ви стежите за новинками в будівництві і віддаєте перевагу моді і сучасним технологіям, зверніть увагу на нові системи профілю, а також на новітню фурнітуру. Наші спеціалісти готові запропонувати Вам останні новації в цій сфері.

«Мої вікна виходять на шумну вулицю, і я хочу захистити свій будинок від шуму!»

Коли Ваші вікна виходять на проїжджу частину, де є активний автомобільний рух, необхідно встановлювати спеціальні склопакети. Треба враховувати, що склопакет займає до 90% площі вікна, отже, необхідно приділити особливу увагу склопакетам з товстим склом, відстань між якими збільшена. Крім того, у склопакеті має бути дві камери. Також необхідно приділити увагу додатковій ізоляції укосів, щоб шум не оминав вікно в місцях контакту зі стіною.

Як уникнути запотівання металопластикових вікон?

Металопластикові вікна, завдяки гумовим ущільнювачам, абсолютно герметичні. Старі дерев'яні вікна не перешкоджали природному руху повітря через щілини. Таким чином, волога не затримувалася на вікнах. Тепер же всередині на склопакетах в холодну пору року може з'являтися конденсат.

Підвищена вологість у будинку виникає з багатьох причин: при приготуванні їжі, з ванної кімнати, від вазонів, від тварин і людей, від вологості в підвалі.

При встановленні вікон ПВХ потрібно врахувати, щоб підвіконня не накривало зверху радіатор опалення і не заважав руху теплого повітря до вікна. І надалі, в процесі експлуатації слідкуйте, щоб штори не перекривали тепло від батарей.

Найважливіше це регулярне провітрювання. Всього три - чотири рази на день по 10 хвилин цілком достатньо для вентиляції та підтримки оптимального рівня вологості в приміщенні. Взимку, у морозні дні, важливо не переохолодити вікна.

Наші спеціалісти запропонують Вам додаткові опції для вікон – встановлення систем вентиляційних клапанів. Такі системи дозволяють провітрювати кімнату, не відкриваючи вікно. Можна встановити додаткові елементи для провітрювання фурнітури

Що таке конденсат?

Конденсація - це процес протилежний випаровування, тобто перехід речовини з газоподібного стану в рідку фазу. Конденсація виникає, коли газ стискається чи охолоджується.

Звідки береться конденсат? Підвищена вологість у квартирі виникає при приготуванні їжі, при пранні, сушінні білизни, митті посуду, поливі квітів, з душу чи з ванної.

Якщо в квартирі несправна витяжка, немає припливу свіжого повітря ззовні, волога залишається в квартирі, їй нема куди діватись. До того ж, якщо батареї слабо гріють, температура опускається нижче за критичну, а це все призводить до конденсату на склопакетах. Єдиний вихід із становища – це часте провітрювання. Ще важливо тримати вентиляційні канали на кухні та у ванній кімнаті в чистоті та у робочому стані.

Як уникнути цвілевих утворень на віконних отворах після ремонту?

При будівництві будинку або ремонту квартири важливо дотримуватися певних правил. Після оздоблювальних робіт необхідно дочекатися повного висихання стін і потім можна клеїти шпалери.

 

Досить поширене явище в наш час – ураження цвіллю віконних отворів, укосів та стін усередині приміщення. Така неприємність виникає, якщо несправна вентиляція в будинку, засмічені вентиляційні канали та порушені умови провітрювання – результат появи конденсату на вікнах. Найчастіше це відбувається у старих будинках у яких немає вентильованих фасадів. Такі будинки не розраховані на встановлення герметичних вікон.

Мікроскопічні спори пліснявих грибів завжди є в повітрі як зовні, так і всередині приміщення. За сприятливих умов, таких як підвищена вологість (65% і вище) та відповідна температура, спори плісняви ​​починають інтенсивно розвиватися. При цьому будівельні матеріали, що використовуються при встановленні вікон, не є джерелом плісняви. Але на їх поверхні цілком можлива поява спор цвілі за сприятливих умов.

У будинках старої споруди нерідко бувають стіни завтовшки більше 350 мм, сталінські будинки, наприклад. У стінах таких будинків глибина віконних отворів набагато більша, ніж у звичайних будинках. Тому збільшується ширина монтажного шва, ширше підвіконня. У цьому випадку після монтажу вікна та оздоблювальних робіт необхідно значно більше часу для повного висихання швів, укосів та прилеглих стін.

При поганій вентиляції, відсутності циркуляції повітря через широке підвіконня, та ще при ледве теплих батареях цілком можуть виникнути умови для утворення цвілі.

Недостатнє провітрювання приміщення під час ремонту, оздоблювальних робіт, а також установки вікон призводить до накопичення вологи на стінах, укосах, монтажних швах. Волозі нікуди дітись через використання гідроізоляціїних стрічок, і все це дуже довго сохне. Крім того, гіпсовий клей «Перлфікс» містить воду, а це означає, що для висихання монтажних швів знадобиться ще більше часу.

Не забувайте, що шпалерний клей під щільними та водостійкими шпалерами сохне набагато довше, ніж під звичайними паперовими. Тому в приміщенні накопичується багато вологи і виникає конденсат на стінах та біля підвіконь. А при батареях, що слабо гріють, несправній витяжці і поганій вентиляції процес висихання затягнеться дуже надовго.

Цвіль виникає дуже швидко. За сприятливих умов колонії цвілевих грибів розвиваються буквально за два-три дні. Тому швидкість висихання поверхонь після ремонту дуже важливий фактор. Спори плісняви ​​постійно присутні у повітрі, і в будівельному пилу, який виникає в результаті збивання штукатурки, зняття старих шпалер, старих рам тощо, її більше в рази. Важливо не дати час цвілі розвинутися.

Суперечки цвілі не люблять сухих приміщень. Низька вологість не дає суперечкам проростати. За рекомендаціями ВООЗ допустима норма концентрації пліснявих спор у повітрі 500 спор/куб.м. Якщо концентрація вища за цю норму, з'являються сприятливі умови зростання плісняви. При високій вологості повітря, наявності конденсату на окремих ділянках можуть розвиватися колонії спор цвілі.

Чи шкідливі пластикові вікна для здоров'я?

Полівінілхлорид (ПВХ) – це штучний безпечний продукт із групи термопластів. У чистому вигляді складається на 43% з етилену (продукт нафтохімічної промисловості) та 57% пов'язаного хлору, який одержують із кухонної солі. ПВХ отримують у порошкоподібному стані

Для виготовлення профілю порошкоподібний ПВХ змішують з різними добавками: стабілізаторами, пігментами, модифікаторами та ін. Ці добавки надають ПВХ профілям наступні властивості: стійкість до атмосферних впливів, світлостійкість, колір, якість поверхні ін. у зв'язаному біологічно пасивному стані. В даний час застосовується абсолютно нешкідлива сполука цинку та кальцію. З ПВХ нині виготовляють багато речей – від предметів повсякденного побуту, чайників до оздоблювальних матеріалів у будівництві.

Компанія «Віконний стандарт» для виготовлення вікон та дверей використовує профілі «SALAMANDER» та «DECCO», які мають гігієнічні сертифікати українського та міжнародного зразка. Практика показує, що вікна ПВХ відмінно зберігають тепло в будинку, економлять енергоресурси, витрати на опалення.

У Німеччині, наприклад, держава навіть виділяє дотації на опалення власникам пластикових або інших вікон з герметичними склопакетами.

А хіба фурнітура у всіх різна?

Вибір виробників фурнітури на ринку досить широкий. Тому, практично кожна компанія, що виготовляє ПВХ конструкції, використовує фурнітуру від різних виробників, з різною комплектацією. При замовленні клієнти акцентують увагу на ПВХ профіль і якість склопакета, а на фурнітуру увагу не звертають. Але ж фурнітура дуже важливий елемент конструкції.

АДЖЕ ДЛЯ ВАС ВАЖЛИВО:

  • Кількість циклів відкривання-закривання без поломок.
    Матеріал, з якого виготовлено захисний механізм вікна.
    Надійність притисків.
    Можливості механізмів.
    Надійність петель.
    Можливість налаштування Вашого вікна.
    Кількість притисків у вікні.
    Протизламні елементи фурнітури.


    Всі ці питання потрібно з'ясувати при замовленні віконних блоків.

Дайте пораду, що потрібно зробити перед початком експлуатації вікон та дверей?

Після завершення всіх робіт із встановлення металопластикових вікон або дверей, і перед початком експлуатації виробів необхідно зробити таке:

  1. Перше, що необхідно зробити – це зняти захисну плівку з профілів рами, з фільонок дверей з обох боків (якщо це ПВХ), якщо це вироби з дерева, зніміть поліетилен.
  2. Вологою ганчіркою, змоченою в неагресивному миючому засобі, очистіть від пилу і можливого бруду всі поверхні.
  3. Перевірте на працездатність всі рухомі частини фурнітури: петлі, запори і відповідні планки, а також ручки і замки; очистіть від будівельного сміття – піску, розчину та бруду. Заберіть все, що заважає роботі фурнітури.
  4. Перевірте працездатність ручок – спробуйте кілька разів провернути їх. Якщо при цьому з'являється скрегіт або ручки повертаються насилу, значить в рухомі частини потрапив будівельний пил або пісок. Необхідно очистити фурнітуру і змазати.
  5. Перевірте чистоту всіх дренажних отворів та канавок у ПВХ профілі. У разі засмічення очистити щіткою. За потреби промийте водою.
  6. Щоб лакофарбове покриття дерев'яних виробів служили довго, необхідно їх ретельно очистити від пилу та бруду, після чого на поверхню нанести спеціальний поліроль, який може надати компанія постачальник вікон.
  7. Може виникнути ситуація, коли стулки закриваються із зусиллям, навіть після тривалого часу після встановлення. У такому разі рекомендуємо звернутися до сервісної служби компанії, яка встановила Ваші вікна та викликати фахівця. Самостійно це робити не рекомендуємо, тому що це робота складна, крім того, Ваші вікна знаходяться на гарантії.

Як доглядати вікна?

ДОГЛЯД ЗА СКЛОМИ – ПЕРІОДИЧНІСТЬ У КОЖНОМУ РАЗІ ІНДИВІДУАЛЬНА

Ваші вікна потребують періодичного догляду. Склопакети необхідно періодично мити, у міру забруднення. Як миючі засоби можна використовувати будь-які неагресивні рідини для миття скла. Головне, щоб у їхньому складі не було абразиву, кислоти та лугу.

ДОГЛЯД ЗА ПОВЕРХНОЮ КОРОБОК, СТВОРОК, ДРЕНАЖНИМИ отворами - ПЕРІОДИЧНІСТЬ ДВа РАЗИ НА РІК, ВеСНОЮ І ОСІННЮ.

Згодом поверхня ПВХ профілів у віконних рамах забруднюється. У такому випадку потрібно за допомогою вологої ганчірки очистити рами від пилу та бруду. А в запущеному випадку ганчірку можна змочити у Вашому улюбленому миючому засобі.

У жодному разі не можна використовувати агресивні миючі засоби, що містять кислоти, луги та абразиви. Рекомендується використовувати спеціальний засіб, що очищає металопластикові вікна, що входить в комплект для догляду за вікнами.

Дуже важливо для безвідмовного функціонування вікон прочищати дренажні отвори від забруднень, що заважають відтоку вологи з рами. Чищення бажано виконувати щіткою із пластмасовою щетиною. Після чищення на ПВХ профіль рекомендується нанести антистатичний поліроль, який надалі захищатиме Ваші вікна від сильного забруднення.

ДОГЛЯД ЗА Ущільнювальними ПРОКЛАДКАМИ - ПЕРІОДИЧНІСТЬ ДВа РАЗИ НА РІК, ВеСНОЮ І ОСІННЮ.

У процесі експлуатації вікон ПВХ часто забруднюються гумові ущільнювачі на стулках або рамі. У такому разі їх необхідно за допомогою вологої ганчірки очистити. Дозволяється використовувати миючі засоби, які Ви зазвичай використовуєте у побуті. Після цього важливо змастити ущільнювачі спеціальним засобом, який збереже еластичність ущільнення і збереже від агресивного впливу зовнішнього середовища. Ви можете придбати комплект по догляду за вікнами ПВХ в нашій компанії.

ДОГЛЯД ЗА ФУРНІТУРОЮ - ПЕРІОДИЧНІСТЬ ОДИН РАЗ НА РІК, ОСІННю.

Періодично слід оглядати віконну фурнітуру, перевіряти її працездатність. У разі потреби, очистити від забруднення за допомогою щітки або ганчіркою. Механізми необхідно змащувати машинним маслом або спеціальним мастилом, яке входить у комплект по догляду за вікнами ПВХ.

І на завершення, після чищення та миття обробити всі поверхні водовідштовхувальним засобом з антикорозійною властивістю (входить до комплекту по догляду за вікнами).

У разі потреби відрегулювати фурнітуру.

Що входить до стандартної комплектації вікна?

Кожен виробник чи продавець по-різному комплектує свою продукцію. Стандартної комплектації для всіх на ПВХ вікна та двері в принципі не існує. Конструкція вікон чи дверей мало чим відрізняється у різних компаній. При цьому профіль рами може відрізнятися за товщиною та формою. Системи в принципі можуть бути різними по тепло, звукоізоляції. Фурнітура може відповідати різним вимогам, від різних виробників, відрізнятимуться за якістю. Щоб виділитися серед конкурентів, кожен продавець до стандартної комплектації додає певні функції.

Наша компанія до стандартної комплектації включає мікроліфт, запобіжник випадкового відкривання. Такі налаштування в інших компаніях пропонують за окрему плату. Крім того, як додаткову опцію ми пропонуємо базову систему від злому та мікропровітрювання.

Вибір пластикових вікон

Профіль, з якого виготовляють рами вікон ПВХ, можуть бути як від вітчизняного, так і зарубіжного виробника. Перевагу краще надати імпортному профілю. Багато виробників з метою здешевлення продукції зменшують товщину стінок профілю, що вкрай негативно позначається на якості. Тому, при замовленні вікон, уточнюйте у менеджерів товщину стін ПВХ профілю. Найбільш якісними на практиці є профілі, виготовлені за німецькою технологією.

Товщина стінок армуючого профілю має бути не менше 1,2 мм. Матеріал виготовлення, бажано оцинкована сталь. Це дозволяє вікнам витримувати високі динамічні навантаження (пориви вітру), а також антикорозійну стійкість. Хорошим профілем вважається той, який складається із трьох камер. З трьох камерного профілю мають бути виготовлені як рама, так і стулки вікон ПВХ.

Фурнітура вікон. У виробництві металопластикових вікон провідні виробники використовують німецьку фурнітуру як найбільш якісну. На жаль, якісної вітчизняної фурнітури поки що не існує.

Склопакет для ПВХ вікон. Склопакет - це основна частина металопластикових вікон. До нього пред'являються особливі вимоги. При оформленні замовлення бажано уточнювати характеристики стекелопакетів.

Що таке Теплозберігаюче скло з покриттям срібла?

1) ЩО Означає ТЕПЛОЗБЕРІГАЮЧЕ АБО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ (НИЗКОЕМІСІЙНЕ, М'ЯКЕ, I-) СКЛО?

Теплозберігаюче скло отримують шляхом напилення на його поверхню оксиду срібла та інших металів. Ця найтонша плівка здатна відбивати інфрачервоні промені від нагрівальних побутових приладів та теплих предметів. Така технологія покриття скла сріблом не дозволяє виходити теплу назовні, відбиваючи його в кімнату. При цьому тепловтрати значно зменшуються.

Властивості теплозберігаючого скла:

  1. Світлопропускання – до 88%;
  2. Опір теплопередачі – понад 0,65%;
  3. Теплозбереження - 78% (порівнюють зі звичайним склом);
  4. Мінімальні тепловтрати взимку – 22% (для однокамерного склопакета)
  5. Коефіцієнт відбиття сонячних променів – 58%

2) ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ ТЕПЛОЗБЕРЕЖЕННЯ?

На жаль, останніми роками дуже стрімко зросли тарифи на комунальні послуги. Слід очікувати, що у перспективі тенденція до підвищення збережеться. Крім того, незабаром усі багатоповерхівки будуть оснащені лічильниками тепла. Тому зараз як ніколи стає актуальним впровадження енергозберігаючих технологій у наше життя. У деяких країнах ухвалено закон, який передбачає обов'язкове застосування енергозберігаючого скла у складі склопакета, при цьому теплоізоляція вікон має бути збільшена майже вдвічі. Такі норми можливі лише при використанні низькоемісійного скла, причому у двокамерному склопакеті.

3) ЯК CLIMAGUARDТМ ВПЛИВАЄ НА ЗРОСТАННЯ РОСЛИН У ПРИМІЩЕННІ?

Для зменшення тепловтрат взимку, зменшення теплового (інфрачервоного) випромінювання влітку, а також захисту від ультрафіолетового (УФА) випромінювання актуальне застосування низькоемісійного сонцезахисного скла (Low E).

Існує думка, що Low E скло не дає рости і розвиватися кімнатним рослинам. Таке енергозберігаюче скло пропускає сонячне світло у потрібній для рослин частині спектру. Тому на ріст рослин такий енергозберігаючий склопакет впливатиме частково, регулюючи температуру в приміщенні.

4) ЯКий ТЕРМІН СЛУЖБИ (ДОВГОВІЧНІсть) ПОКРИТТЯ CLIMAGUARDТМ?

Енергозберігаюче покриття ClimaGuard знаходиться на внутрішніх сторонах скла, повернених один до одного. Таким чином, покриття знаходиться всередині герметичного склопакета і не може бути пошкоджено. Крім того, термін служби його, як і склопакета, не менше 30 років.

5) ЯК УНИКНУТИ КОНДЕНСАТУ (ЗАПОТІВАННЯ) У Кутових ЗОНАХ ВІКНА?

Усунути причини виникнення конденсату на вікнах допоможуть кілька способів:

  1. Встановити склопакети з низькоемісійним склом з покриттям ClimaGuard™;
  2. Забезпечити природну циркуляцію теплого повітря. Для цього підвіконня не повинно перекривати зверху радіатор опалення, не закривати його декоративними панелями і шторами.
  3. Замовити у компанії "Віконний Стандарт" склопакети "Теплозахист".
  4. Забезпечити регулярне провітрювання приміщення цілий рік.
  5. Утримувати у справності припливно-витяжну вентиляцію, регулярно проводити ревізію витяжних каналів.

6) ЯК ЗМЕНШИТИ ШУМ З ВУЛИЦІ?

Щоб суттєво збільшити звукоізоляцію склопакета можна використовувати скло різної товщини (4 та 6 мм) для зменшення ефекту резонансу, наприклад. Як варіант, ще можна встановити багатошарове скло типу триплекс з полімерною плівкою. Такий склопакет забезпечить максимальну звукоізоляцію.

7) ЩО МЕНІ РОБИТИ, ЯКЩО У МЕНЕ В БУДИНКУ Влітку занадто спекотно?

Щоб зберегти прохолоду в приміщенні влітку в спеку, рекомендуємо використовувати для склопакетів мультифункціональне скло Guardian. Найбільш популярне скло ClimaGuardSolar чудово поєднує сонцезахисну та теплозберігаючу функції. У таких склопакетах внутрішнє скло може бути звичайним, прозорим.

8) Який склопакет найтепліший?

Якщо Ви хочете встановити найтепліші вікна, рекомендуємо замовити двокамерні склопакети з двома енергозберігаючими шибками.

9) ДЕ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ СКЛО CLIMAGUARD?

Країни виробники скла ClimaGuard: Німеччина, Росія, Польща, Люксембург, Угорщина. Усі представництва працюють за єдиними стандартами компанії Guardian, яка є світовим лідером у виробництві скла.

10) СКІЛЬКИ Ж Я Зекономлю, ВСТАНОВИВШИ, СКЛОПАКЕТ З НИЗКОЕМІСІЙНИМ СКЛОМ?

Як показала перевірка на окремому будинку з газовим опаленням, встановлення склопакетів з енергозберігаючим склом дозволяє заощадити до 35% газу.

11) ЯКІ ВИМОГИ ДО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ Застосовуються В ЄВРОПІ?

Фахівці очікують, що в найближчі 5-10 років європейські споживачі повністю перейдуть на вікна з двокамерними склопакетами з двома теплозберігаючими склами.

У європейських країнах особливу увагу приділяють енергозбереженню. Теплова енергія дорого коштує, потребує суворого обліку. Тому в кожному будинку встановлені лічильники тепла. Залежно від кліматичних зон, у кожній країні по-різному комплектують вікна з теплозберігаючим склом. Наприклад, у Німеччині прийнято встановлювати 70% вікон з однокамерними склопакетами, де вмонтовано лише одне теплозберігаюче скло, інші 30% - з двокамерним склопакетом із двома теплозберігаючими стеклами. В Іспанії ставлять однокамерні склопакети з таким склом. А у Фінляндії, як стандарт, ставлять вікно з двокамерним склопакетом та обов'язково теплозберігаючого скла.

Аналітики вважають, що через 5-10 років Європа повністю перейде на вікна з двокамерними склопакетами з двома теплозберігаючими склами.

На склопакетах спостерігаються "Райдужні розводи"?

Іноді на склі склопакетів ми можемо спостерігати таке явище, як «Райдужні розводи». Їх можна побачити під кутом 45 градусів. Вся справа у самому склі, його фізичних властивостях.

Як відомо, скло складається з дуже тонких волокон, невидимих ​​неозброєним оком. Такі волокна утворюються під час виробництва скла внаслідок просування гарячої маси матеріалу по конвеєру. В результаті складання склопакета з порізаного скла волокна можуть бути орієнтовані паралельно або перпендикулярно. У першому випадку «райдужних розводів» ми не побачимо. У другому випадку матимемо дифракційні ґрати, які можна побачити під певним кутом.

Такі ґрати розкладають сонячне світло на всі кольори спектра. Таке явище спостерігається при розповсюдженні світла в середовищі з різкими неоднорідностями, інакше кажучи – при перегинанні перешкод світловими хвилями.

Таке явище жодним чином не впливає на якість та технічні характеристики склопакета, такі як тепло та шумоізоляція, світлопропускання, міцність.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber